AGJENCI SEO E DIGITAL MARKETING NË TIRANË, SHQIPËRI


Dedikuar Biznesit tend
15 vjet eksperience ne Bote
Premium si ty

NA KONTAKTO

Digital Marketing
Ju ndjekim nga Ideja, Strategjia e deri në Rezultatin Final
Ndërtojmë imazhin tuaj si të qëndisur mbi kompaninë për një prezencë Premium në treg,rezultatet tona kanë për ta treguar
Info
Web Design
Ndërtojmë Website të Optimizuar SEO për ti dhënë një Boost Biznesit
Ndërtimi i një website të optimizuar SEO ju bën të krijoni një prezencë të fortë në treg dhe të kurseni investime të kota në të ardhmen
Info
Business Advisor
CEO Isan Hydi si konsulent i sektorit tuaj të Marketingut
Dëshironi rezultate më të mira në sektorin e marketingut për kompaninë tuaj? Zgjidhni Shërbimin Premium Business Advisor nga CEO Isan Hydi, konsulent biznesi, ekspert seo, lektor në Marketingun Digital
Info
01
Kush Jemi
Kush Jemi

01 Përshëndetje nga Wolf & Shark

Jemi nje Agjenci SEO dhe Marketingu Digjital në Tiranë me eksperiencë 15 vjecare në të gjithë botën, ndihmojmë klientët tanë (të kënaqur) që të jenë më shumë prezent në motorrët e kërkimit dhe të arrijnë maksimumin e shitjeve nga Advertising. Krijojmë Strategji Multikanale për të arritur maksimumin e rezultateve. Kur themi SEO është me të vërtetë SEO, pa hile si të tjerët!
Info
02
Përse të na Zgjedhësh?
Përse të na Zgjedhësh?

02 Agjensia Më e Mirë SEO

Dëshiron të kesh në krah të biznesit një Agjensi Seo me eksperiencë 15 vjecare dhe që njeh të gjitha rruget për rritjen e biznesit tënd? Wolf & Shark është Agjensia perfekte për ju!
Na kontakto
03
Kërko Analizë Seo Falas
Kërko Analizë Seo Falas

03 Agjencia juaj SEO

Staffi ynë mund tju bëjë një analizë Seo Falas për të parë se cfarë problemesh keni dhe tju japim këshillat e para se si mund ti përmiresoni
Kerko Analize SEO
04
Rezultate Konkrete
Rezultate Konkrete

04 Arri Majat e Shitjeve me Advertising

Studiojmë biznesin tuaj dhe ju tregojmë se në cilin kanal mund të keni rezultatet më të mira, Facebook, Google Ads, Instagram, Linkedin etj
Na kontakto
05
Na Kontakto
Na Kontakto

05 Kontakto Wolf & Shark

Shërbime SEO, Link Building, Backlink Audit, Digital PR dhe Reputation Online, Konsulenca Google News, Advertising Facebook, Instagram, LinkedIn, Google Ads... Wolf & Shark është në dispozicionin tuaj!
Na kontakto
 • 01
  Kush Jemi
 • 02
  Përse të na Zgjedhësh?
 • 03
  Kërko Analizë Seo Falas
 • 04
  Rezultate Konkrete
 • 05
  Na Kontakto
Web Agency Premium për Ju!

Numrat e Agjencisë Wolf & Shark, konkrete si Ne!

Nuk kënaqemi me të shkuarën! Dëshirojmë të sjellim edhe për ju rezultatet më të mira të munduara, që të arrini majat e revolucionit digjital dhe t´i prekni me duart tuaja.
Na Kontakto

15
Vite Eksperiencë në Marketingun Digjital e SEO
75000
Pozicionet e para të fituara në motorrët e kërkimit
1370
Fushata SEO të realizuara me Sukses
17
persona në Team Wolf & Shark në Tiranë e në Botë
SEO Google

Më shumë Klientë nga Google:
zbulo shërbimet SEO

Cdo ditë individë kërkojnë produkte dhe shërbime në motorrët e kërkimit si Google & Bing. Sa më shumë shikueshmëri të keni aq më shumë klientë do te keni e më tepër do të rritet biznesi juaj. Sa më pak shikueshmëri të keni, më shumë përfitime i dhuroni konkurrentit tuaj! Nga cila anë ju pëlqen të jeni?
Na Kontakto

Kërkoni një Konsulencë Falas
Kurse Kohë e Para me Wolf & Shark
Bashkëpunoni me nje Skuadër profesioniste dhe me Eksperiencë
Wolf & Shark Web Agency Premium

Partnerë tanë

Kap majat e Suksesit me NE!

Staff

Të tjerët do të thonë Profesionalizëm, ne themi se kemi uri për Rezultate, sy për teknika të reja.
Me eksperiencë 15 vjecare; Agjenci SEO e Digital Marketing, një skuadër e bashkuar për të dhënë Rezultate!
Zbulo Team Wolf & Shark

Profesionistë SEO me vlera dhe rezultate, asnjë tjetër në Shqiperi si Wolf & Shark
Bashkim Bregu
Businessman
Bashkëpunoj me Wolf & Shark për shërbimin Busines Advisor nga CEO Isan Hydi, departamenti ynë i marketingut i ka përmirësuar shumë rezultatet.
Alma Shkurti
CEO
Staf kompetent në SEO dhe Advertising, fushatat tona më në fund po japin rezultate
Romeo Alibali
Manager
Wolf & Shark

Flasin për neve

PUNËN E SOTME MOS E LËR PËR NESËR!

Kontakto Wolf & Shark per nje konsultë Falas!

Ndiqni udhëzimet e atyre që janë nga ana juaj, Do t’ju ofrojmë si fillim një Konsultë Falas. Suksesi i objektivave tuaja fillon që këtu: Përmirësoni Pozicionim Seo, shtoni trafikun, kontaktet dhe shitjet.

  Preferoni një Kontakt direkt
  Telefon
  +355 69 4044545
  WhatsApp
  +355 69 4044545
  Email
  info@wolfandshark.com
  Zyra
  Rruga Artan Lenja 13-1, Vila 1 kateshe, kati 1, Tirane
  Orari 9-13 14-18